Punto Italia

O firmě Punto Italia

 

       Zvýšený zájem v posledních letech o italskou kuchyni a italské speciality v Čechách nás přivedl k nápadu otevřít specializovanou prodejnu v Praze, ve které by si zákazníci mohli koupit kromě tradičních italských potravin a delikates i italské PANINI, a to buď takové jaké prodávají v italských obchodech, tzn. naplněné šunkou, sýrem či salámem podle přání zákazníka, jakož i klasické, různě plněné pannini, ohřívané na kontaktním grilu.

       Vzhledem k tomu, že ale ne všichni labužníci a milovníci italské kuchyně pobývají v Praze, přišlo nám jako samozřejmost zprovoznit i internetový obchod, ve kterém bude nabízena trvanlivá část sortimentu, gastro doplňky a samozřejmě i různé RECEPTY.

       Takto tedy vznikla kamenná i internetová prodejna italských specialit a delikates PUNTO ITALIA.  Snažili jsme se tedy vytvořit takový sortiment, který by uspokojil jak ty nejnáročnější labužníky, tak i ty méně náročné, ovšem stále s ohledem na kvalitu zboží, která je pro nás na prvním místě.

       Jestli se nám podařilo náš cíl splnit, posuďte sami. Přejeme příjemný a pohodlný nákup v našem internetovém obchodě a těšíme se na Vaši návštěvu v kamenném obchodě v Praze, Opletalově ulici č.7.

       Budeme rádi za jakékoliv Vaše připomínky a nápady, ať již se týkají sortimentu resp. toho, co byste do něj rádi zařadili, nebo čehokoliv jiného.  Obracejte se , prosím, s případnými e-maily na následující osoby:

 

Gianluca Rosato                                       

jednatel společnosti                                         

Puntoitalia s.r.o.                                       

e-mail:  gianluca@puntoitalia.cz

 


mapa webu | Přihlásit | © 2011 designed by DreamSites.cz